XIV Concurso de Poesía 2019-20

 

DBH 1. zikloa poesia
1. saria: Markel Cabezas DBH 1.C De menos os echo
2. saria: Mikel Durán DBH 2.C Mi querida amiga
3. saria: Meriem Baroud DBH 2.A El disfraz
DBH 2. zikloa      
1. saria: Mikel Manzanos   DBH 4.C Ecosistema
2. saria: Unai Izaga   DBH 4.C Insuficiente
3. saria: Olatz Jausoro   DBH 3.B La depresión
Batxilergoa      
1. saria: Marina Aguillo   Batx 1.A Grito mudo
2. saria: Joane Marquínez   Batx 1.C Tierra de nadie
3. saria: Miren Tellería   Batx 1.A Vivir de tupper

 

XIX. Ipuin Lehiaketa 2019-20

 

DBH 1.zikloa ipuni lehiaketa
1. saria: Alaitz Ozaeta DBH 2.F William ausarta
2. saria: Iratxe Etxebarria DBH 1.B Eskalea naizelako
3. saria: Embarka Nayem Mohammed   DBH 2.A Uriarten mendekua
DBH 2. zikloa      
1. saria: Yeray Carretero   DBH 4.B Idazle gaztea
2. saria: Olatz Jausoro   DBH 4.A Gupidarik gabe
3. saria: Amaia Villarreal   DBH 3.C Uda ahaztezina
Batxilergoa      
1. saria: Fan Mohammed Aabdi   Batx 1.A Iosu
2. saria: Miren Telleria   Batx 2.A Etxea
3. saria: Mikel Manzanos   Batx 1.C Txakurren aroa

 

Short Story Lehiaketa 2019-20

 

DBH 1.zikloa
3. saria: Markel Cabezas DBH 1C Nobody Knows My Secret
DBH 2. zikloa      
1. saria: Eneko de Diego   DBH 4.B Unintended Murder
2. saria: Urko Aguillo   DBH 4.C The Red Little Box
3. saria: Paula González   DBH 3.C A Sad Story
Batxilergoa      
1. saria: Yerai de la Morena   Batx 2.B Better Than I Expected
2. saria: Nerea Villarreal   Batx 2.A No plastic After Being Frozen
3. saria: Marina Aguillo   Batx 2.B History Lesson: 23/10/2047

 

XVII. Gabon Postal Lehiaketa 2018-19


SARITUAK:

  • 1. saria:     Iratxe Ruiz Formoso                Batx 1.E
  • 2. saria:     Andrea Diago Herrán               Batx 1.E
  • 3. saria:     Diana Hernández Palacios       Batx 2.D
  • 3. saria:     Olaia Cuesta Apellaniz             Batx 1.E
  • Unai Sáenz de Cámara                               Gela Egonkorra


Irudi gehiago ikusteko hemen edo argazkian klikatu ondoren, erabiltzailea (ikaslea) eta pasahitza (orain arte erabili duzuna) sartu.

 

Kartel Lehiaketa - Nikaragua 2016-17


DBH 1. ZIKLOA

  • Carolina Jiménez Rueda                               DBH 2.A
  • Estrella Ortiz de Elguea                                DBH 2.D
  • Garazi Llanos                                                DBH 2.D


DBH 2. ZIKLOA

  • Lierni Aretxandieta                                      DBH 4.B

BATXILERGOA

  • Gaizka Pérez de Carrasco                            Bach. 2.D
  • Salomé Manovel                                           Bach. 2.D
  • Ainhoa Aldabe                                              Bach. 2.D

XVII. Kartel Lehiaketa 2018-19


SARITUAK:

  •     1. saria:   Uxue Terrazas    DBH 2.D
  •     2. saria:   Hugo Sánchez    DBH.  2.A
  •     3. saria:   Nadia Sánchez    DBH.  2.F

Irudi gehiago ikusteko hemen edo argazkian klikatu ondoren, erabiltzailea (ikaslea) eta pasahitza (orain arte erabili duzuna) sartu.