Mintegiak

 Mintegi-kideak pdf formatuan jaitsi

 Mintegi-buruak  pdf formatuan jaitsi

Mintegi-kideak

OHARRA: Mintegi bakoitzeko mintegi burua gorriz dagoena da.
Mintegiak Mintegikideak Mintegiak Mintegikideak
ALEMANA OTSOA AMAIA MATEMATIKA

FERNANDEZ ALONSO RAKEL
ALONSO SANTIAGO
ALONSO INÉS
BASTERRETXEA EGOITZ
CALDERO OHIANA
ESPINO URTZI
GANZABAL MARIVI -SABALZA MIKEL
ITURRALDE JAIO
JIMBERT PATRIK - ARSUAGA AMAIA
LÓPEZ MIRIAM
PERÉZ IANIRE
SECO MAITE

BIO-GEO

UGARTE IRAIA
AGUIRRE ESTIBALIZ
FERNÁNDEZ DE RETANA KOLDOBIKA
IRAZUSTABARRENA KORO
MARTINEZ BORINQUEN
MENDIOLA ELEN

MARRAZKETA ARZAMENDI IRAIA
ALZELAI ITSASO
CID AMAIA
GANZABAL MARIA
IBARGUTXI Ma JESUS
ISASI JAVIER
LARUMBE ASIER
NABARIDAS MERTXE
PORTUGAL TERESA
SANZ MAITE
EKONOMIA GABIOLA XABIER
BERISTAIN MAIALEN
MUSIKA BELTZA JESUS Ma
ARCEDIANO ROSA Ma
ORIBE JAIONE (1/2)
EUSKARA URIARTE DEIKUNDE
ALONSO TERE
AMONDARAIN NAGORE
DÍAZ GARAZI
EPELDE OIER
ETXEPETELEKU IZASKUN
IBARRETXE JUNE
IDARRETA OLAIA
LOPEZ JANIRE
OYANGUREN MIREN
SAEZ DE GORDOA AINHOA
URRUZOLA BAKARTXO
TEKNOLOGIA UNANUE ARANTZA
GAMBRA JOSE LUIS
MITXELENA ENDARA
MUÑOZ SOLEDAD
ERLIJIOA ORIBE ABETTO ORIENTAZIOA ECHANO BEATRIZ
IRANTZU IBARRARAN
FRANTSESA

BERGARA EDURNE

ZG/AT NANCLARES JOSE MIGUEL
GERRIKAGOITIA LANDER
FILOSOFIA

AZKARRAGA ITSASO
GOMARA OIHANA
LOPEZ DE FORONDA IÑAKI
LORENZO AITOR
MACARRO SARAI

GEG HERRÁN ITZIAR
SÁNCHEZ GEMMA
FISIKA-KIMIKA

ORTIZ TXEMA
ÁLVARO ANDER
BASOZABAL ITSASO
FERNÁNDEZ JUNKAL
VAZQAUEZ ANA

PT

ALTZELAI NEREA
MAHAVE PILAR - GONZÁLEZ DE SAN PEDRO MAIALEN
OYARZABAL MIREN ALAZNE

SANTAMARIA ROSA

GAZTELANIA

SÁNCHEZ JUAN
AGUIRRE ITZIAR
CAMPOS MARIA
GARCÍA JESUSA
GARCÍA DE VICUÑA AINHOA
DIGÓN CARMEN
RODRÍGUEZ OLATZ
ROMAN IGOR
ROMERO JOSE LUIS
RUA BEGOÑA
URRETAVIZCAYA IMANOL
VELEZ DE MENDIZABAL NAHIA

DK1 TEJADO MIKEL ESPENA OIER
ETXEZARRAGA SORKUNDE
GEO-HISTO

TELLETXEA IZASKUN
AGIRRE IURGI
ARNAL JOXE MARI
ARAMBURU ASENSIO
ERRAZKIN IÑAKI
ETXEBARRIA ANDRES
CASTILLO OIHANE
IRIGORAS AINARA
MUÑIZ IBAI - ARANEGI IRATI
SÁNCHEZ MARCOS
ZAMALLOA ITXASO - RUIZ AGARA
ZIARSOLO IÑAKI

DK2 ALDAY INÉS
URREIZTI IDOIA
GORPUTZ-H

GARROTE PACO
AZKOAGA JOKIN
FERNANDEZ DE RETANA ELENA
GARITAZELAIA IGOR
PÉREZ GARAI
SAIZ JOSEBA - ARRAIZA AITOR
URIZAR IBON

H-KLASIKOAK

URIA MIREN

INFORMATIKA

GABIRONDO EKAITZ
ORMAETXEA MAITE
SAIZ MARTA
SANCHEZ ESTIBALIZ

INGELESA

GUEVARA MAITE
CIMAS ALVARO
INTXAURREGUI MIKEL
MENDIGUREN LOINAZ
NIEVA EVA
QUINTAS PATRICIA
RODRÍGUEZ MARISA
TOQUERO JASNA
ZUBIAGIRRE MAIALEN

HEZITZAILEAK

ELUSTONDO ENERITZ
RUIZ DE LARREA ANA
SAENZ DE NAVARRETE - ALDANONDO ANE
VEA-MURGUIA MARISA

Mintegi-buruak

Mintegiak Mintegi-burua
BIOLOGIA-GEOLOGIA UGARTE IRAIA
EUSKERA URIARTE DEIKUNDE
FILOSOFIA AZKARRAGA ITSASO
FISIKA-KIMIKA ORTIZ TXEMA
FRANTSESA BERGARA EDURNE
GAZTELANIA SÁNCHEZ JUAN
GEOGRAFIA-HISTORIA TELLETXEA IZASKUN
GORPUTZ-HEZKUNTZA GARROTE PAKO
HIZKUNTZA KLASIKOAK URIA MIREN
INGELESA GUEVARA MAITE
MATEMATIKA FERNÁNDEZ RAQUEL
MARRAZKETA ARZAMENDI IRAIA
TEKNOLOGIA UNANUE ARANTZA
ORIENTAZIO MINTEGIA ECHANO BEATRIZ
EKONOMIA GABIOLA XABIER
MUSIKA BELTZA JESUS MARIA
INFORMATIKA GABIRONDO EKAITZ
KOORDINAZIO PEDAGOGIKOA (1.DBH) CALDERO OIHANA
(2.DBH) IBARRETXE JUNE
(3. eta 4. DBH) VAZQUEZ ANA

 

Guraso orduak