Organo Gorena

Ordezkatze Organo Gorena (Eskola Kontseilua)-ren ordezkariak
2021 – 22 ikasturtea

Zuzendaria:         Mª Ángeles Fernández de Bastida Sáez
Ikasketa burua
Elena Fernández de Retana Ortiz de Zarate
Idazkaria
:           José Luis Gambra Gambra (ahotsa bai, botorik ez)

IKASLEAK GURASOAK IRAKASLEAK

Urko Aguillo Urarte

Estefanía Tejero Barredo

Paco Garrote

Zahira Jiménez Rueda

Agustina Gómez Boyero

Mikel Intxaurregi

Nicolt Pineda Sanabria

Alberto Lizarduy Martínez

Amaia Irisarri

Nekane Morán Salgado

Yolanda Urarte Alonso

Javier Iturralde

Oihane Diez Lecuona

Yamina Bablal Torbi

Jon Izagirre

Aichane Coto Mendez

Estibaliz Galarreta Potes

Carmen Lafuente

Nieves Prado Flores

Jesús Santiago Lorenzo

José Miguel Nanclares

Ane Gutierrez Mateos

Miguel Angel García Aguilera

Mª Soledad Muñoz

Ekai Goitia Tejado

Alberto Peña Bandrés

 

     
     

 

 

 

 

TRABAJADORES DE LA ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS

Joseba Pérez

REPRESENTANTE DEL AYUNTAMIENTO

Reina Ruiz

REPRESENTANTE DE EDUCACIÓN ESPECIAL

Delia Gómez de Salazar

Gaurkotze data: 2021-07-03

Mintegiak 2021-22

OHARRA: Mintegi bakoitzeko mintegi burua gorriz dagoena da.

 Gaurkotze data: 2021-09-16

 

Zuzendaritza Taldea

Zuzendaria Mª ÁNGELES FZ. DE BASTIDA zuzendaria@ekialdea.com
Ikasketaburua ELENA FERNÁNDEZ DE RETANA ikasketaburua@ekialdea.com
Idazkaria JOSE LUIS GAMBRA GAMBRA joseluisgambra@ekialdea.com
Zuzendariordea MARIA GANZABAL ARESO mariaganzaba@ekialdea.com
Ikasketaburuordea TERESA ALONSO RODRIGUEZ terealonso@ekialdea.com
Idazkari ordea MARI LO TRIGO SABANDO marilotrigo@ekialdea.com

Gaurkotze data: 2021-07-03

Tutoretzak

2021-22 ikasturteko TUTOREAK

DBH
1. A Ibon Urizar
1. B Ilargi Zaballa
1. C Olatz Rementeria
1. D Marisa Rodríguez
1. E Ainara Irigoras
1. F Itsaso Zamalloa
   
2. A Xabat Olariaga-Guillermina Palacios
2. B Asier Etxeberria
2. C Nagore Tolosa
2. D Onintze Zarate
2. E Eleder Ibarrola
2. F Ana Fernández
   
3. A Igor Romám
3. B Mª José Arbulu
3. C Izaskun Telletxea
3. D Ianire Aperribay
3. E Imanol Urretavizcaya
3. F Oihane Caldero
3. DK Inés Alday
Idoia Urrezti
   
4. A María Victoria Ganzabal
4. B Miren Oyanguren
4. C Juantxo Sánchez
4. D June Ibarretxe
4. DK Mikel Tejado
Sorkunde Etxezarraga
   
GEG Maider Beistegi
ZIG José Miguel Nanclares
 
BATXILERGOA
B 1.A Carmen Molinuevo
B 1.B Amaia Irisarri
B 1.C Idoia Ros
B.1.D Itsaso Azkarraga
B.1.E Iraia Arzamendi
B.1.F Mertxe Nabaridas
   
B 2.A Jon Izagirre
B 2.B Jasna Toquero
B 2.C Xabier Gabiola
B 2.D Iurgi Aguirre
B 2.E Begoña Uribe
B 2 F María Jesús Ibargutxi

Gaurkotze data: 2021-09-03